Birlik Bilinci Nedir ?

29 Mart 2020

Karantina günlerinde hem kendim uzun meditasyonlar yapıyorum, hem de sizlere Alan Grubu toplantılarımızda hazırlayıp vermiş olduğum meditasyonları teker teker gözden geçiriyorum.

Biraz bağışıklık sistemi üzerinde durmak istiyorum. Kalbimizin olduğu bölgede timüs vardır. Timüs hem büyüme hormonu, hem mutluluk hormonu olan oksitosini üretir. Hem de bağışıklık sistemini oluşturan akyuvar ve T hücrelerini üretir. T hücresi çok kıymetlidir. Onların üzerinde borazana benzer uzantılar vardır. Bu uzantılar virüs ve bakterileri anında fark ederler.

Genelde normal bir insanın küçük yaşlarda belki de ergenliğe gelinceye dek bağışıklık sistemi çok güçlüdür. Çünkü bağışıklık ordusu saldırı başlattığında kendi hücrelerini de hasarlayabilir. Bu tıpkı normal bir savaşta olduğu gibidir. Düşman ordusunu yenerken kendi askerlerinden de kayıpların olduğu gibi…

Küçük yaşlarda beden hücre yenilemesini çok hızlı yaptığından ve büyümeye devam ettiğinden, bağışıklık sistemi tam gaz bir yabancıya saldırı emri verir. Ancak yaş alıp da büyüme hormonunu kestiği zaman, artık kendi hücresine zarar vermek istemediği için, saldırı planlarını daha pasif yapmaya başlar.

T HÜCRELERİ VE IGA

Dr. Joe Dispenza’nın anlatımına göre, IGA’lar bizim doğal grip aşımızdır. Onlar bizim hücrelerimiz ve gripe ait tüm virüs ve bakterileri çok hızlı tanıyarak onları bedenden atar.

Yaptıkları bilimsel araştırmalar doğrultusunda, benim sizlerle çok yakında Alan Grubu çalışmasında yaptıracağım özel timüs bezi meditasyonunu sadece 4 gece üst üste tam uyumak üzereyken ama uyumadan önce yapabilenlerin IGA seviyesi %50 artıyor.

Bunu nasıl söyleyebiliyorum?

Dr. Joe Dispenza’nın dizaynı olan bu özel meditasyon pek her yerde bulunmuyor. Sadece kendi yüksek seviye öğrencilerine yaptırıyor. Ve o eğitimlere her zaman bir tıp heyeti çağırılıyor. Dr. Joe’nun kliniğinde bilimsel araştırma niteliğinde ölçümler yapılıyor. Gönüllü öğrenci grubundan kan ve diğer ölçümler yapıldıktan sonra, 1 haftalık yoğun meditasyon sonrasında bu hücrelerin miktarları yeniden tıp ve bilim adamları eşliğinde ölçülüyor.

Bu yüzden pek çok hastane Dr. Joe’nun coherence healing denen şifa tekniğini ondan öğrenebilmek için davet ediyor.

Sizlere, biraz olsun hazır olanlarınıza bu meditasyonları yaptırabilmek en büyük dileğim.

BİRLİK BİLİNCİ

Bağışıklık sisteminin güçlenmesi demek, bir ruhun Kalbinin İlahi Sevgi’ye açılması demektir. İlahi sevgi, çok yüksek bir bilinç gerektirir. Onun adı, BİRLİK BİLİNCİDİR.

Birlik bilinci çok değişiktir. Yaratılmış her şeyi ve herkesi sevmekten bahsediyorum. Öyle onu sevmem, bu kötü, o cezasını bulsun gibi cümlelere ve duygulara sahip olanlar, hayvanları ve bitkileri, diğer yaratılmış tüm canlıları sevmeyenler, birlik bilincinin dışında kalıyorlar.

Birlik bilinci, yaratılmış her canlıya saygı duyabilmeyi, onun içindeki İlahi hediyeyi görebilmeyi gerektiriyor. İşte tam o noktada, hiçbir canlı sana zarar verememeye başlıyor. Çünkü sen de onlara zarar veremeyecek kadar çok yüksek bir sevgi enerjisi tarafından sarılıp sarmalanıyorsun.

Bu bilince ve duyguya sahip insanların titreşimi, herhangi bir virüsün o bedende yaşamasına müsaade etmiyor.

Bununla ilgili siz biraz düşünün. Ben sizler için tam da birlik bilincine sizi sokacak özel meditasyonlar hazırlıyorum. Onları sizlerle paylaşacağım.

Bu konuyu araştırın.

Bir sonraki yazımda, kendi meditasyonlarım sırasında neler yaşadığımı da sizlerle paylaşacağım.

Sevgimle,
Seda DİKER