Karşılıklı Aşk ve Mutlu İlişkiye Kavuşmak -7

23 Kasım 2020

Sevgili Dostlarım,

Hepinize Merhaba. Kalplerin açık olduğu, üst 3 çakradan ilişki yaşayabilenler ya da yaşamayı arzu edenler için bilgi vermeye devam ediyorum. Bu yazı dizimde, bilmediğiniz pek çok ilişki aşamaları ve yenilikler, size iyi gelsin, şifa olsun diye umuyorum.

Yeşil çakra, yani kalp çakrası dengeye kavuşurken, yaşanan yeni ilişki modelleri ile birlikte üstteki diğer çakralar da açılmaya başlar. Zaten bu da çok daha büyük mucizelere kapılar açmaya devam eder.

Bu tip bir ilişki yaşıyorsanız, yani üst düzey ve yeşil çakranın ilişki modelini yaşıyorsanız, şu aşağıdaki uyarılarıma bir bakın:

  1. Eğer sizin yeşil çakranız yani kalbiniz açıksa, ama %100 kapasiteye ulaşmamışsa, hala karşınızdaki eş, alt 3 çakraya ait birisi olabilir. Böyle bir durumda sizin voltajınız ona yüksek gelecek, o çapkınlığa, sizin yarı değeriniz kadar olan çekişmeli, huzursuz farklı ilişkilere doğru çekilecektir. Sizin de enerjiniz ona gidecek, o sizin vampiriniz haline gelecektir. Ancak sizin burada sorumluluk almanız, ve o ilişkiyi bırakmanız gerekir.
  2. Çok önemli bir yere geldik. Bu seviyedeki kişiler yürümeyen bir ilişkiyi hemen fark ederek onu sonlandırmaya cesareti, gücü ve nötr şekilde, dramsız, sahne yaratmadan, kurban rolü oynamadan gücü olan kişilerdir. Bunu öğrenemediyseniz, siz hala kalpte değilsiniz.
  3. Bu kişilerin iman gücü çok yüksektir. Bu yüzden bir ilişkinin sonlanması, onları düşürmez. Tam tersine hemen biten ilişkiden ne öğrendiklerine dair analizlerini yaparak kendi duygularını yakmaya başlarlar, ki kalpleri daha da açılsın. Böylelikle, bir sonraki daha yüksek seviye ve daha yüksek güven ve aşk ilişkisini kendilerine çekebileceklerinden emin olurlar.

BOĞAZ (TURKUAZ) ÇAKRASI

Gerçekleri, yalnızca hakikatini söyleyeceğine söz verebilir misin? Çırılçıplak kalabileceğine söz verir misin? İşte kalbi açılarak ilahi sevgiye geçmiş olanlar, bir tık yukarıdaki konuşma, ifade alanında çalışmaya başlarlar. Aslında hakikati söylemekten kasıt, birine ondan nefret ettiğini haykırmak, nefretini kusmak, cezanı vermek demek DEĞİLDİR. Hakikat, içinin ve dışının bir olmasıdır.

ÖZ’ünün gerektirdiği gibi yaşayabilmektir. Kalbinin sesini duyabilmek ve onu hayata geçirebilmek yeteneğin ve cesaretindir. 2500 yıl önce Platon bunu şöyle ifade etmiştir:

“İyice bilin ki, bir değil, bin kez ölmem gerekse de, doğru bildiğimi yapmaktan vazgeçmeyeceğim!”

İşte kast edilen hakikat budur.

İLAHİ ADALET VE DÜNYEVİ ADALET

İkisi birbirinden çok ama çok farklıdır. Çünkü ilahi adalette, yaşam seviyeleri vardır. Her insanın kalbindeki ışığı ve onun miktarı farklıdır. Dolayısıyla, her insana ait doğru ve yanlış değişir. Bunu ancak Allah bilebilir. Onun ruhsal planını, borçlarını, neyi yaşaması neyi yaşamaması gerektiğini Rabb’i bilir. Bu yüzden her insana aynı anda uygulanabilecek tek bir evrensel yasa vardır o da BİR’in yasasıdır. Özgür irade tanınması, ancak başkalarına HASARSIZLIK esasına göre hareket edilmesidir.

Bazı seviyelerde bazı davranışlar büyük suç olabilirken, bazı seviyelerde tam tersine yaşanması gereken tecrübeler olabiliyor. İşte bu yüzden, kişi, kendi hakkını ve kendi ifadesini ölüm korkusu olmaksızın, Rabb’ine sığınarak ondan korunma talep ederek ifade edebilmelidir.

Örneklendirelim mi bunu?

Bazı toplumlarda, kadının haz alması bile ayıp ve yasaktır. Bazılarında ise kadın toplumun en yüksek seviyesinde baş tacı yapılır.

Bazı toplumlarda, zamanlarda, dünyanın yuvarlak olduğunu söylemek bilimsel bir gerçeklik olmasına rağmen bağnaz baskılardan dolayı suçtu. Oysa ki, Allah katında, bu ortamda dahi, eğer bir bilim adamıysan, dünyanın yuvarlak olduğunu dile getirebilmek, ya da kadın olarak hakkını talep edebilmek ve bunun arkasında durabilmek, ve eğer parasızlık, sahipsizlik gibi korkuların varsa bunun yolunu ve kurtuluş planını Rabb’ine çizdirebilmek gibi bir ödevin var.

İşte bunun gibi, ilişkilerinde de hakikatini söyleyebilecek, ve bunu kusarak, bağırarak öfkeyle patlama yaparak, küserek değil, kırgınlıkla değil, nötr bir şekilde ve hakkın olduğundan emin hissederek ifade edebilmen gerekiyor.

Kaldı ki, 5. çakranın yani boğaz çakrasının en büyük amacı, hakikati sana yaşatmaktır. Bunu yapabilen çiftler, TUTKU VE CİNSEL ÇEKİMİ ÇOK UZUN VADELİ YAŞARLAR. Öyle “Ay, hep aynı bedenle bir ömür geçer mi?” söylemleri biter.

Evet. Hep aynı bedenle bir ömür geçer. Ancak onu sadece beden olarak görmeyi bırakıp derinliğini paylaşmasını bilirsen, kalbini açabilirsen, hakikatini söyleyip gösterebilirsen… Ömür çok güzel geçer.

Diğer çakralardan bahsetmek gerekirse, o kısım biraz daha derin bilgi içeriyor. Bu yüzden bu yazı dizimin konusunu aşar. Örneğin bir sonraki çakra olan epifiz bezini aktive etmek, başlı başına hem bedeninizi, hem biyolojinizi, hem duru görü gibi yeteneklerinizi aktive etmenizi sağlayacaktır. Bu kapı, sizin eşinizle astral boyutta da birlikte olabileceğinizi ve orgazm şeklinizin tamamen değişerek, tüm bedenden. Orgazm olabilme yeteneğinizi başlatacaktır.

Umarım ki, bu tip bir yükselişi başarabilecek kadar kararlı bir şekilde çalışırsınız.

Tüm buraya ulaşmak için, kundalini eğitim serisine de başvurabilirsiniz. Kundalini eğitimlerimizde, her bir çakrayı ayrı ayrı çalışıyoruz. Sizin kendi başınıza evde de kendinizi temizleyebilmeniz için eğitim ve yolculuğa başlıyoruz.

Kundalini – Hayat Enerjisi workshopu hakkında bilgi almak için lütfen 0(535) 797 81 03 ‘den asistanımı arayın. Kendisi size detaylıca bilgi verecektir.

Diğer tüm online workshoplarıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazı dizisinin önceki yazılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Karşılıklı aşk ve mutlu ilişkiye kavuşmak – 1

Karşılıklı aşk ve mutlu ilişkiye kavuşmak – 2

Karşılıklı aşk ve mutlu ilişkiye kavuşmak – 3

Karşılıklı aşk ve mutlu ilişkiye kavuşmak – 4

Karşılıklı aşk ve mutlu ilişkiye kavuşmak – 5

Karşılıklı aşk ve mutlu ilişkiye kavuşmak – 6

Sevgilerimle,
Seda DİKER