Artık Anne Olmak İstiyorum

16 Şubat 2020

Düşünce ve duygularını pozitifte tutmak isteyenler kimler?
Hamile kalmakta, pozitif hissi duymakta zorlananlar… Hayatın tüm alanlarında pozitif hissetmeyi başaramayanlar “Artık Anne Olmak İstiyorum” kitabı kaçırmayın.

Yeni kitabım “Artık Anne Olmak İstiyorum” bütün kitapçılarda raflardaki yerini aldı.
Düşünmeyi bırak, hamile kal. İyi ama nasıl? Kolaysa sen düşünme!
Geç kaldım, yumurta kalitem düştü.
Ben tam bir kadın değil miyim? Kocamı baba yapamadım.
90 günde duygularını değiştirerek nasıl hamileliğe destek verecek hale getirebilirsin?

Sevgili Anne Adayları,
Hamilelik bir takım oyunudur. Süreçte en önemli takım oyuncularınız, elbette ki doktorunuz, hastaneniz, hastane personeliniz ve eşinizdir. Bu kitapta verilen çalışmalar, asla tıbbın yerine geçmez. Ancak, vücudunuzu doktorlarınıza daha hazır hale getirecektir.

Artık Anne Olmak İstiyorum arka kapak yazıları

Saygıdeğer Okurlar,
20 yıllık hekimlik hayatımda, bebek isteği olan hastalarımı geriye dönük değerlendirdiğimde, ruhlarının böyle bir desteğe ihtiyacı olduğunu görmezden gelmek mümkün değil.
Bebek istemi ile kliniklerimizde değerlendirilmiş ve sebebi belli olmayan pek çok çift psikolojik gerginlikler ve bilinçaltında kendilerine yarattıkları baskılar sebebiyle gebe kalamaz. Bunun en büyük ispatı bu çiftlerimizin ikinci çocuklarına çoğunlukla kendiliğinden gebe kalması veya tedavi kararı verdikten hemen sonra hamile olduklarını tespit etmeleridir. Elbette medikal tedavinin primer rolü göz ardı edilemez ve edilmemelidir. Fakat ruhunuzu dinlendirmek ve temizlemek inanın hepinize iyi gelir. Enerji, evrenin oluşumundan günümüze kadar her dinamiği yönetiyor. Siz de enerjinize sırtınızı dönmeyin. Ona kucak açın ve kendinizi daha iyi tanıyın. Kitabı keyifle okumanızı diler ve her daim kendinizi sevmenizi öneririm.
 Elif Ganime Aydeniz, MD

Yeni kitabım Artık Anne Olmak İstiyorum’u almak isteyenler burayı tıklayabilir.